W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych Gminy Hażlach – etap III (Gimnazjum Kończyce Wlk.)

16.11.2018

Od lewej krawędzi do prawej w poziomie loga: Fundusze Europejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Śląskie, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Gmina Hażlach realizuje projekt „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych Gminy Hażlach - etap III (Gimnazjum Kończyce Wlk.)” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 4 Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna, Działania 4.3 Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej, Podziałania: 4.3.2 Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej – RIT.

Przedmiotem projektu jest termomodernizacja budynku Gimnazjum w Kończycach Wielkich przy ulicy Szkolnej 1. W związku z planowanym przedsięwzięciem termomodernizacyjnym przewiduje się zmniejszenie zapotrzebowania na energię użytkową oraz zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, co pozwoli na uzyskanie znacznych oszczędności związanych z ogrzewaniem budynku.

Planowany termin realizacji projektu: od 28 grudnia 2015 roku do 30 lipca 2019 roku.

Wartość całkowita projektu:  381 694,87 złotych

Dofinansowanie:  311 931,65 złotych.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}