W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dyżury Ekodoradcy

W Gminie Hażlach we współpracy ze Stowarzyszeniem Aglomeracja Beskidzka w Bielsku-Białej w ramach projektu zintegrowanego LIFE „Śląskie. Przywracamy błękit”. Kompleksowa realizacja Programu ochrony powietrza dla województwa śląskiego, realizowanego przy dofinansowaniu z Programu LIFE Unii Europejskiej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, prowadzone są przez Ekodoradców konsultacje dla mieszkańców.

Dyżury stacjonarne odbywają się w wybrane środy w godzinach od 12.00 do 15.30 po wcześniejszym umówieniu konsultacji drogą telefoniczną.

Konsultacje telefoniczne oraz zapisy na dyżury stacjonarne są prowadzone w każdy poniedziałek od godziny 7.30 do godziny 15.30 pod numerami telefonicznymi 535 884 498 i 535 667 919 oraz 535 880 499.

Ekodoradca Stowarzyszenia Aglomeracji Beskidzkiej udziela informacji o dostępnych formach wsparcia oraz dotacjach na wymianę źródeł ciepła, doradza, jak podnieść efektywność energetyczną budynku i zaoszczędzić na ogrzewaniu, pomaga w doborze optymalnego, ekologicznego źródła ciepła.

Na poniższym plakacie podano harmonogram dyżurów Ekodoradców w miesiącu styczniu i lutym 2024 roku.

Materiały

Ekodoradca w Twojej Gminie. Informacja o konsultacjach Doradcy ds. energii i klimatu Stowarzyszenia Aglomeracja Beskidzka
ekodoradcy​​_styczen​_luty​​_2024.pdf 2.50MB
{"register":{"columns":[]}}