W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpłatne szkolenie pn. "Program Priorytetowy Mój Prąd"

22.06.2023

czerwony drukowany napis Informacja na białym tle

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie wraz z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne szkolenie warsztatowe pn. „Program Priorytetowy Mój Prąd”.

Szkolenie odbędzie się 27 czerwca 2023 r. w godzinach od 9:30 do 14:30 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie przy ulicy Towarnickiego 3A.

Szkoleniewarsztatowe skierowane jest do osób fizycznych.

W spotkaniu wezmą udział Doradcy Energetyczni Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Potwierdzenie wysyłane zostanie na adres mailowy, który podany został w formularzu zgłoszeniowym. W sytuacji nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem.

 Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w szkoleniu pomimo wcześniejszej rejestracji prosimy o przesłanie informacji na adres mailowy organizatora. Pozwoli to na udział w szkoleniu innym chętnym osobom z listy rezerwowej. 

W załączniku klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz program szkolenia.

Materiały

Klauzula informacyjna
Klauzula​_informacyjna​_RODO.docx 0.02MB
Program szkolenia
Program​_szkolenia.docx 0.08MB
{"register":{"columns":[]}}