W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

UWAGA - INFORMACJA.

czp

W związku informacjami które otrzymujemy od mieszkańców naszej gminy o przedstawicielach firm, które powołując sie na współprace, z Urzędem Gminy Brzyska nachodzą mieszkańców, namawiając na podpisywanie pełnomocnictwa/umów, informujemy, że Urząd Gminy Brzyska NIE MA NIC WSPÓLNEGO z przedstawicielami jakichkolwiek firm. 

Jeśli jesteś wnioskodawcą lub beneficjentem programu „Czyste Powietrze”, to bądź czujny i rozważny w wyborze dostawcy i firmy zajmującej się wymianą źródła ciepła,termomodernizacją budynku. Szczególnie uważaj na tych, którzy pukają do Twoich drzwi i oferują coś „za darmo”. Niestety, zdarzają się na rynku usług nieuczciwi wykonawcy, którzy oferują usługi i produkty niskiej jakości oraz zawyżają ceny. Zwracamy uwagę, że wybór firmy sprzedającej urządzenie, jak i wykonującej jego montaż, należy do Państwa.

Jeśli ktoś oferuje usługę „za darmo”, warto mieć wątpliwości co do rzetelności takiej oferty. Jeśli przedstawiciel firmy podsuwa pełnomocnictwo/umowę w ramach programu „Czyste Powietrze”, a nie daje możliwości na spokojne zapoznanie się z warunkami umowy – warto zastanowić się nad rzetelnością takiej oferty.

Podpisując pełnomocnictwo, dajesz komuś prawo do dysponowania przyznaną Ci dotacją.

{"register":{"columns":[]}}