W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Język migowy

Informacja dla osób głuchych i słabosłyszących

 

 

Urząd Gminy Brzyska realizując zapisy ustawy z dnia 19.07.2019r.  o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami  oraz ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o języku migowym i innych środkach komunikowania się, umożliwia osobom głuchym lub słabosłyszącym korzystanie  z pomocy tłumacza języka migowego online.

Skorzystanie z usługi jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszego umawiania się na wizytę.

1. Z usługi tłumacza j. migowego online można skorzystać w dwojaki sposób:Poprzez zgłoszenie się ze swoją sprawą do siedziby, gdzie znajduje się oznakowane stanowisko z dostępem do usługi. Pracownik (za pośrednictwem komputera z kamerą) połączy się z tłumaczem j. migowego.

Tłumacz będzie pośredniczył w rozmowie między klientem a urzędnikiem.

Rozmowa odbywa się w czasie rzeczywistym.

2. Z usługi można także skorzystać nie wychodząc z domu.

Wystarczy posiadanie sprzętu komputerowego (komputer PC, laptop, tablet) wyposażonego w kamerę oraz podłączenie do Internetu.

Usługa dostępna jest pod adresem : https://pzgomaz.com/conference?customer=pcs&announcement=true

Kliknięcie  linku wywołuje połączenie z tłumaczem języka migowego.

Dzięki czemu tłumacz pośredniczy w rozmowie telefonicznej  z urzędnikiem.

Usługa  dostępna jest w:
Brzyska 1,
38-212 Brzyska,
pokój nr 17.

{"register":{"columns":[]}}