W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Zgodnie z art. 400 ust.7 ustawy z dnia 20 lipca 2017 roku – Prawo Wodne (Dz. U. z 2021 poz. 2233) Zarząd Zlewni w Jaśle informuje o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie uzyskania pozwolenia wodnoprawnego w zakresie wykonania urządzeń wodnych na wykonanie przepustu o długości 20,5 mb, zlokalizowanego pod koroną drogi powiatowej Nr 1313R Jasło -Błażkowa-Jodłowa w km 7+450 w miejscowości Wróblowa, wraz z ubezpieczeniem odcinków rowu powyżej i poniżej projektowanego obiektu i wyprofilowaniem rowu odwadniającego poniżej przepustu, oraz na rozbiórkę istniejącego przepustu zlokalizowanego pod  ww. drogą w km 7+465.


 Wnioskodawca:Powiat Jasielski z/s Rynek 18, 38-200 Jasło reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Jaśle

 

Materiały

Informacja
Informacja​_Wody​_Polskie.pdf 0.29MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
06.05.2022 08:18 Biernacki Marek
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Marek Biernacki
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Informacja 1.0 06.05.2022 08:18 Biernacki Marek

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}