W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

04.05.2022

Białe tło, na nim tekst 4 maja Dzień Strażaka, poniżej znak Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, obok zdjęcie strażaka z pianownicą gaszącego trawę.

W Dniu Strażaka wszystkim Druhnom i Druhom z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie gminy Brańszczyk składamy najserdeczniejsze życzenia, podziękowania i wyrazy uznania za pełnioną służbę.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, gotowość do niesienia pomocy o każdej porze dnia i nocy oraz poświęcenie w ratowaniu ludzkiego życia, zdrowia i mienia.

Życzymy bezpiecznych powrotów z akcji, wytrwałości i satysfakcji z pełnienia strażackiej służby oraz aby nad wszelką pomyślnością w strażackiej pracy każdego dnia czuwał patron wszystkich Strażaków, św. Florian.

Z wyrazami szacunku i uznania,

Przewodnicząca Rady Gminy
Ewa Beata Wielgolaska                                                                                            

Wójt Gminy Brańszczyk
Wiesław Przybylski

 

{"register":{"columns":[]}}