W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Lokalny Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem

Na terenie Wyszkowa przy ulicy Wąskiej 93 działa specjalistyczny punkt pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem, świadkom, osobom im najbliższym (w tym osobom pokrzywdzonym zbrojną agresją na Ukrainie).

Pomoc udzielana jest bezpłatnie. W ramach prowadzonego punktu udzielana jest m.in. specjalistyczna pomoc prawna, psychologiczna, materialna, medyczna. Każdy przypadek traktowany jest indywidualnie, a formy wsparcia są dopasowane pod kątem potrzeb osoby pokrzywdzonej przestępstwem.

Punkt funkcjonuje w następujące dni tygodnia: poniedziałek od godziny 15:00 do 20:00 i w piątek od godziny 10:00 do 15:00. Wsparcie można uzyskać osobiście na miejscu, można też umówić się na wizytę dzwoniąc pod numer telefonu 536771109.  

Szczegóły w załączonej poniżej ulotce informacyjnej.

Materiały

Ulotka informacyjna - Lokalny Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
Wyszków.pdf 1.73MB
{"register":{"columns":[]}}