W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapraszamy na akcję sprzątania lasu

15.06.2022

Sprzątanie lasu

Stowarzyszenie „Inicjatywa Białebłota”, Urząd Gminy Brańszczyk oraz Nadleśnictwo Wyszków serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcja sprzątania lasów. Akcja powstała z inicjatywy Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy oraz Lasów Państwowych #sprzataMY.

Udział w tego typu wydarzeniach jest już naszą tradycją – mieszkańcy zawsze stają na wysokości zadania, liczymy zatem, że i tym razem będziemy mogli wspólnymi siłami przyczynić się do poprawy czystości naszych lasów.

Sprzątanie odbędzie się 18 czerwca 2022 roku (w najbliższą sobotę) na terenie Nadleśnictwa Wyszków, leśnictwa Knurowiec. Zbiórka wszystkich chętnych zaplanowana jest na godz. 9:00, na leśnym Miejscu postoju  pomiędzy węzłem 74. trasy S8 a Białymbłotem . W celu zapewnienia bezpieczeństwa, wszystkich chętnych  którzy zechcą wziąć udział w akcji prosimy o zabranie ze sobą kamizelek odblaskowych, na miejscu zaś wszyscy zostaną dodatkowo wyposażeni w rękawiczki i worki.  Po akcji sprzątania przewidziane jest spotkanie na szkółce leśnej przy ognisku oraz wspólny odpoczynek.

Liczymy na Wasze wsparcie i serdecznie zapraszamy!

 

Stowarzyszenie „Inicjatywa Białebłota”

Urząd Gminy Brańszczyk

Nadleśnictwo Wyszków

{"register":{"columns":[]}}