W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Seminarium pn. "Tworzenie projektów społecznych"

07.02.2024

Spotkanie zostało zrealizowane w ramach projektu „Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej II”.

Dwóch mężczyzn w marynarkach stojących przy stole, za nimi rolapy i ekran od rzutnika. Przy stolikach siedzą zgromadzeni uczestnicy seminarium.

W poniedziałek, 5 lutego 2024 r., w sali OSP w Brańszczyku z inicjatywy Wójta Gminy Brańszczyk Wiesława Przybylskiego odbyło się seminarium pn. „Tworzenie projektów społecznych” prowadzone przez Łukasza Wachowskiego z Mazowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ostrołęce.

Spotkanie zostało zrealizowane w ramach projektu „Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej II” dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Skierowane do przedstawicieli i przedstawicielek kół gospodyń wiejskich oraz organizacji pozarządowych zainteresowanych współpracą na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.

Omówione zostały zasady tworzenia projektów społecznych zgodnych z logika projektową, elementy składowe projektu, formularz wniosku na otwarty konkurs ofert dla organizacji ogłaszany przez organy administracji publicznej, a także przegląd aktualnych konkursów dotacyjnych dla organizacji.

W Gminie Brańszczyk ogłoszonych jest aktualnie 5 otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych w 2024 r. z zakresu: ochrony i promocji zdrowia; kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego; wspierania i upowszechniania kultury fizycznej; działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych; ratownictwa i ochrony ludności.

Zapraszamy do składania ofert. Termin mija 13 lutego 2024 r.

Szczegółowe informacje: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-branszczyk/wojt-gminy-branszczyk-oglasza-otwarte-konkursy-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-w-2024-roku

 

 

Zdjęcia (11)

{"register":{"columns":[]}}