W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podpisano umowę na budowę drogi gminnej Trzcianka-Niemiry!

14.06.2024

Uśmiechnięci mężczyzna i kobieta siedzący przy stole w trakcie podpisywania umowy. Na stole znajdują się pieczątki i dwa egzemplarze umowy.

W dniu dzisiejszym Gmina Brańszczyk reprezentowana przez Wójta Gminy Brańszczyk Wiesława Przybylskiego przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Ewy Kalaty zawarła umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa drogi gminnej Trzcianka-Niemiry”, które zostanie wykonane za kwotę 3 992 852,89 zł brutto w terminie 160 dni od dnia podpisania umowy.

Wykonawcą zostało Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z Ostrowi Mazowieckiej.

Przedmiot umowy obejmuje budowę jezdni o nawierzchni z betonu asfaltowego o szerokości 6 m wraz z ciągiem pieszo-rowerowym o szerokości 2,5 m; poboczami; zjazdami indywidualnymi oraz rowem przydrożnym. Długość zaprojektowanego odcinka drogi wynosi 996 m.

Zadanie jest współfinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 2 277 104,97 zł.

{"register":{"columns":[]}}