W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie o konsultacjach w sprawie projektu Programu współpracy gminy Brańszczyk z organizacjami pozarządowymi na 2023 rok.

22.09.2022

Wójt Gminy Brańszczyk przedstawia do konsultacji projekt Programu współpracy Gminy Brańszczyk z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023.

Zielone tło, na nim biały napis: OGŁOSZENIE w białej ramce.

Celem konsultacji jest poznanie opinii dotyczącej projektu Programu, pozyskanie dodatkowych informacji i sugestii od organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego.
 

Konsultacje odbędą się w dniach od 22.09.2022 r. do 05.10.2022 r.

Uwagi i propozycje zmian dotyczące Programu należy zgłaszać na formularzu konsultacji na adres: Urząd Gminy w Brańszczyku, ul. Jana Pawła II 45, 07-221 Brańszczyk lub elektronicznie na adres e-mail: sekretariat@branszczyk.pl

Materiały

Ogłoszenie o konsultacjach
ogloszenie​_o​_konsultacjach.pdf 0.26MB
Projekt programu współpracy na rok 2023
projekt.pdf 0.68MB
Formularz konsultacji programu współpracy
Formularz​_konsultacji​_programu​_wspolpracy.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}