W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Wyszkowie dot. ASF

14.09.2021

Ciemnoniebieskie tło na nim biały napis: INFORMACJA w białej ramce

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wyszkowie uprzejmie informuje, że Rozporządzeniem Wykonawczym Komisji (UE) 2021/1453 z dnia 3 września 2021 r. część gminy Brańszczyk położona na południowy wschód od linii wyznaczonej przez drogę S8 w powiecie wyszkowskim została włączona do obszaru objętego ograniczeniami II w odniesieniu do afrykańskiego pomoru świń. 

 

Materiały

Zakazy wynikające z ww. rozporządzenia dot. dzików na terenie gminy Brańszczyk.
Komunikat​_PLW​_w​_Wyszkowie​_ASF​_dziki​_10092021.pdf 0.10MB
Zakazy i nakazy wynikające z ww. rozporządzenia na terenie części gminy Brańszczyk położonej na południowy wschód od linii wyznaczonej przez drogę S8 w powiecie wyszkowskim włączonej do obszaru objętego ograniczeniami II w odniesieniu do afrykańskiego pomoru świń (kolor różowy na mapie ASF)
Komunikat​_PLW​_w​_Wyszkowie​_ASF​_świnie​_10092021.pdf 0.24MB