W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

III edycja Konkursu Testowego z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym

22.11.2022

Logo KRUS poniżej zdjęcie mężczyzny na polu trzymający w ręku laptopa. Po polu jeździ ciągnik i pryska rośliny. Poniżej informacje o konkursie i logotypy organizatorów i patronów.

W ramach działań popularyzujących wiedzę na temat zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje III Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie RolnymBezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami , który będzie przebiegał w formule on-line.

Tegoroczna edycja zweryfikuje wiedzę uczestników konkursu z zakresu zapobiegania wypadkom w gospodarstwie rolnym oraz rolniczym chorobom zawodowym związanym ze stosowaniem środków ochrony roślin, paliw i innych substancji, które mogą zagrażać bezpieczeństwu mieszkańców. 

100 uczestników, którzy zdobędą największą liczbę punktów w najkrótszym czasie otrzyma nagrodę rzeczową wartości około 600 zł tj. myjkę ciśnieniową. Konkurs trwa do 25 listopada 2022 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu on-line są dostępne na stronie internetowej Kasy http://www.krus.gov.pl

Materiały

Plakat - III Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym
Plakat​_konkurs​_testowy​_2022​_ostat.pdf 2.38MB
Regulamin konkursu
Regulamin​_konk​_online​_2022​_ost.pdf 0.14MB
{"register":{"columns":[]}}