W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

I Jarmark Bożonarodzeniowy w Gminie Brańszczyk

29.11.2022

Tekst: Jarmark Bożonarodzeniowy i czerwone tło.

17 grudnia odbędzie się pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy w Gminie Brańszczyk. Na odwiedzających skansen im. Marii Żywirskiej w Brańszczyku, tego dnia, będzie czekać wiele atrakcji. Na stoiskach świątecznych będzie można nabyć przedmioty i produkty związane ze Świętami Bożego Narodzenia: pierogi, wyroby cukiernicze oraz świąteczne przysmaki. Pojawią się także pamiątki, ozdoby i niepowtarzalne rękodzieło, które pięknie ozdobi każdy dom na święta. O godzinie 14:00 przybędzie do nas Św. Mikołaj. O świąteczny klimat zadbają również muzycy z orkiestry “Darmanista”. Dodatkową atrakcją będzie pokaz o godzinie 16:00 Fireshow - teatr ognia.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Brańszczyku rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa do godziny 17:00. Zapraszamy!


Zapraszamy również wszystkich chętnych wystawców i rękodzielników do zgłoszenia swojego stoiska. Zgłoszenia przyjmuje Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Brańszczyku pod numerem 29 679 40 45.
 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}