W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Zapraszamy do bursy - zamieszkaj u nas na czas nauki w Zambrowie

Uwaga uczniowie, a szczególnie ósmoklasiści! Właśnie podejmujecie ważne życiowe decyzje m. in. wybieracie szkołę ponadpodstawową. Uczycie się lub zamierzacie uczyć się w Zambrowie? Nie musicie dojeżdżać, ani mieszkać na stancji. Zapraszamy Was do zamieszkania w naszej bursie już od września 2023 roku! Nasza placówka mieści się na ulicy Obwodowej 2. Zapewniamy bardzo dobre warunki do nauki i wypoczynku – możliwość zamieszkania dwóch osób w pokoju (dowolność doboru współlokatora). Mieszkańcy bursy mogą korzystać z sali bilardowej, siłowni, świetlicy, aneksu kuchennego, biblioteki. Niedawno została wyremontowana kawiarenka i łazienka chłopców, natomiast w bieżącym roku szkolnym w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin ,,Za życiem” wyremontowano i wyposażono w nowe meble 5 dwuosobowych pokoi. Placówka zapewnia również nieograniczony dostęp do Internetu poprzez Wi-Fi oraz łącze przewodowe w każdym pokoju. Ponadto oferujemy ciekawe formy spędzania czasu wolnego – imprezy i uroczystości organizowane są zgodnie z zainteresowaniami i potrzebami młodzieży.

Bursa zapewnia zakwaterowanie oraz całodzienne wyżywienie (odpłatność tylko za koszty surowca). Istnieje możliwość ubiegania się o częściowe lub całkowite zwolnienie z opłat.   

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 862712634. Polecamy również naszą stronę na Facebooku.

 

 

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}