Konkurs na "Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy"
Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie 18 grudnia zorganizował konkurs plastyczny na „Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy”. W tym roku w konkursie do rywalizacji stanęło 11 drużyn. Zespół reprezentujący bursę, w składzie: Wiktoria Jasińska, Natalia Kulikowska i Wiktoria Marciniak, zajął III miejsce w konkursie.
Gratulujemy!