W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Dzisiaj

Bursa Szkolna Nr 1 w Zambrowie jest placówką  koedukacyjną zapewniającą opiekę i wychowanie uczniom w okresie pobierania nauki poza miejscem zamieszkania. Placówka oferuje mieszkańcom wysoki standard opieki i wypoczynku. Istnieje możliwość zamieszkania dwóch osób w pokoju, a także dowolność wyboru współlokatora. Mieszkańcy mogą korzystać z sali bilardowej, siłowni, świetlicy, aneksu kuchennego tylko do dyspozycji młodzieży czy biblioteki. W ostatnim latach wyremontowana została kawiarenka i łazienka dla chłopców.

Ponadto bursa oferuje nieograniczony dostęp do Internetu poprzez WI-FI oraz łącze przewodowe w każdym pokoju. Mieszkańcy mogą liczyć na atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu. Organizowane przez bursę imprezy i uroczystości wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i zainteresowaniom młodzieży.

Bursa zapewnia niskie ceny za żywienie i zakwaterowanie. Osoby zakwaterowane w naszej placówce mają zapewnione całodzienne wyżywienie od poniedziałku do piątku (śniadanie, obiad, kolacja), odpłatność tylko za koszty surowca. Istnieje również możliwość ubiegania się o częściowe lub całkowite zwolnienie z opłat.

W bieżącym roku szkolnym w bursie w ramach Programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” wyremontowano i wyposażono w nowe meble 5 dwuosobowych pokoi. W związku z tym w najbliższych latach placówka będzie realizowała powyższe zadanie. Program jest całkowicie finansowany przez budżet państwa.

Bursa jest dla młodzieży drugim domem.

Zdjęcia (13)

{"register":{"columns":[]}}