W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Akcja ,,Wędrująca książka, czyli bookcrossing w bursie"

,,Wędrująca książka, czyli bookcrossing w bursie” jest jedną z form propagowania czytelnictwa. Boockrossing to idea nieodpłatnego przekazywania książek poprzez pozostawianie ich w miejscach publicznych lub celowo do tego utworzonych (np. stoliki, regały, gabloty) po to, by znalazca mógł je przeczytać i przekazać dalej. Nasza placówka już od kilku lat uczestniczy w tej akcji. Na holu I piętra można znaleźć sporo interesujących pozycji - skorzystajcie z nich i spędźcie miły wieczór w towarzystwie książki! Zapraszamy wszystkich do udziału w tej akcji. 

Zachęcamy także do korzystania z portali propagujących czytelnictwo i dobrą książkę np. www.lubimyczytac.pl, www.wolnelektury.pl, www.chmuraczytania.pl, www.boockrossing.pl

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}