W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dni Otwarte już za nami!

Dni Otwarte już za nami!

W dniach 25 i 26 maja 2023 r. w naszej placówce odbyły się Dni Otwarte. W czwartek w naszych progach gościliśmy zorganizowaną grupę uczniów z pobliskiej szkoły średniej wraz z opiekunami/nauczycielami.  Czekało na nich sporo atrakcji m. in. prezentacja multimedialna o bursie,  rozmowy z panią dyrektor i wychowawcami,  spacer po budynku połączony z prezentacją pomieszczeń,  oglądanie kronik bursowych. Nie zabrakło też słodkiej niespodzianki – były to wypieki młodocianych pracowników, czyli uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia Nr 3 w Zambrowie odbywających praktykę w naszej bursowej kuchni.  W piątek delegacja naszej młodzieży wraz z wychowawcą uczestniczyła w Dniu Otwartym w I Liceum Ogólnokształcącym. Przygotowaliśmy stoisko promujące bursę: były ulotki, zdjęcia, kronika oraz słodki poczęstunek. Część zainteresowanej młodzieży wraz z rodzicami zdecydowała się odwiedzić bursę i naocznie zapoznać się z naszą ofertą m. in. obejrzeć  pomieszczenia bursowe  (pokoje mieszkalne, stołówkę, kawiarenkę, salę bilardową, świetlicę, siłownię, aneks kuchenny) oraz porozmawiać o życiu w bursie. Niektórzy z nich już dzisiaj podjęli decyzję o zamieszkaniu w placówce od września!

Przypominamy również, że w ostatnim czasie do pobliskich szkół podstawowych zostały wysłane prezentacje multimedialne o bursie, a w lokalnych portalach internetowych ukazały się artykuły zapraszające na Dni Otwarte.  

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Dni Otwartych w bursie. Specjalne podziękowania kierujemy do dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego pana Krzysztofa Wasiulewskiego za życzliwe przyjęcie w murach szkoły. Dziękujemy również tym , którzy nas odwiedzili! Do zobaczenia we wrześniu!

  

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}