W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej

17.11.2022

zhr

Czuwaj!

Jesteśmy harcerkami i harcerzami Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej działającymi w Rumi. Serdecznie zapraszamy chętne osoby do skosztowania harcerskiego stylu życia i dołączenia do nas.

Oferujemy ciekawe zajęcia, wędrówki, biwaki, możliwość korzystania z wielu interesujących kursów i warsztatów. Jeśli uczysz się w szkole podstawowej, nie straszne ci bieganie po lesie, poznawanie nowych ludzi i podejmowanie ciekawych wyzwań czekamy właśnie na ciebie! Nasze spotkanie odbywają się co sobotę.

Najbliższe zbiórki (sobota 19 listopada) odbędą się:
dla chłopców - godz. 10.30 przed szkołą (kontakt do Drużynowego pod numerem 691819449),
dla dziewcząt - godz. 11.00 przed Oratorium przy parafii NMP Wspomożenia Wiernych (kontakt do Drużynowej pod numerem 600369769).
Ubierzcie się ciepło!

Zapraszamy do kontaktu na adres e mail: rumia@zhr.pl.
Zachęcamy do odwiedzenia naszych stron na Facebooku - 5 Rumska Drużyna Harcerek Sztorm, 12 Rumska Gromada Zuchenek, 9 Rumska Drużyna Harcerzy Krzemień.

Do zobaczenia!

{"register":{"columns":[]}}