W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wycieczka rowerowa do Osłonina

10.05.2024

Wycieczka rowerowa do Osłonina

Dnia 10 maja uczniowie klasy 5c wyruszyli na wycieczkę rowerową z Rumi do Osłonina. W towarzystwie opiekunów - Krzysztofa Murawskiego, Macieja Klamrowskiego, Michała Dzidy oraz Natalii Żbikowskiej, podjęliśmy się wyzwania pokonania 31 kilometrów trasy, która wiodła przez malowniczy rezerwat przyrody Beka.

Mimo kapryśnej pogody, pochmurnej z lekkim deszczem, nie straciliśmy entuzjazmu. Przemierzając kolejne kilometry, zachwycaliśmy się pięknem otaczającej nas przyrody, obserwując bogactwo flory i fauny rezerwatu.

Podczas przerw na odpoczynek nie brakowało uśmiechów i rozmów o zauważonych ciekawostkach przyrodniczych.

Po intensywnym dniu pełnym emocji i nowych doświadczeń, dotarliśmy do celu naszej wyprawy - malowniczego Osłonina. Choć zmęczeni, byliśmy pełni dumy z pokonania trasy i wspólnie przeżytych chwil. Ta wycieczka na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci jako niezapomniana przygoda, która umocniła nasze więzi oraz miłość do natury i aktywności fizycznej.

 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}