W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wiosenny Turniej Sportowy klas 1-3

28.03.2023

Wiosenny Turniej Sportowy klas 1-3

Dnia 22 marca 2023 r. klasy młodsze na sportowo powitały nadejście wiosny. Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy – „Żaby i Bociany”. Pod okiem nauczycieli, a także rodziców przygotowali wcześniej stroje, rekwizyty, które miały odróżniać obie drużyny.

W wyznaczonym dniu „zwierzątka” spotkały się na dużej sali gimnastycznej, aby w zdrowej rywalizacji wygrać przewodnictwo na wiosennej łące w roku 2023. Nad „Bocianami i Żabami” czuwali: „Wiosenka” , „Czerwony Kapturek”, „Wilk” oraz nauczyciele. Zabawę dzieci rozpoczęły wspólnym śpiewem i powitaniem Wiosny.

Następnie rozpoczął się prawdziwy turniej „Żaby kontra Bociany”. Uczestnicy sprawdzali swoje umiejętności w następujących konkurencjach: „kreci tunel”, „żabie skoki”, „bieg w kaloszach ”, „jazda na hulajnodze”, „bieg z jajkiem”, „omijanie kałuż” i w wielu innych potyczkach. Doping swoich drużyn był tak ogromny, że oba zespoły do samego końca walczyły o zwycięstwo. Po podliczeniu punktów okazało się, że był remis. Na zakończenie rywalizacji, Bociany i Żaby zatańczyły w zgodzie taniec, bo wspólnie będą panować na wiosennej łące.

Turniej przebiegał w bardzo życzliwej i miłej atmosferze. Uczniowie byli bardzo zadowoleni, ponieważ każdy brał udział w zabawie. Dziękujemy wszystkim Nauczycielom klas I-III za pomoc w organizacji turnieju oraz w utrzymaniu bezpieczeństwa podczas zabawy. Dziękujemy również Wiosence Małgosi z klasy IVa z LO.

 

 

Paulina Graś, Anna Rogowska, Wioletta Peck – Stypułkowska, Jolanta Rafalska

Wideo

Zdjęcia (127)

{"register":{"columns":[]}}