W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023

04.09.2022

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023

Po wakacyjnej przerwie w progach szkoły zawitali nasi uczniowie. 1 września 2022 r. odbyła się inauguracja roku szkolnego 2022/2023. O godzinie 8 do szkoły licznie przybyli wraz ze swoimi rodzicami uczniowie klas I-III. Na tą chwilę szczególnie czekały „pierwszaki”, które rozpoczęły nowy etap swojej edukacji. To szczególny dzień dla społeczności szkolnej, bowiem stanowisko nowego Dyrektora Szkoły objął Pan Daniel Hadam.
 

Po przemówieniu Dyrektora i zaprezentowaniu wychowawców, uczniowie udali się do klas na pierwsze spotkanie z wychowawcami. Od piątku szkoła znowu wypełni się śmiechem, gwarem dzieci i młodzieży. Życzymy wszystkim powodzenia i wielu sukcesów !!!

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}