W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Tydzień Edukacji Globalnej

21.11.2023

Tydzień Edukacji Globalnej

W minionym tygodniu w naszej szkole odbywał się Tydzień Edukacji Globalnej. To święto wszystkich zainteresowanych nieuniknionymi zmianami na świecie. projekt ten doskonale spełnia swoje cele, skupiając uwagę społeczeństwa na kwestiach związanych z ochroną środowiska. Edukacja jest kluczowym elementem rozwoju społecznego, a Tydzień Globalnej Edukacji przyczynia się do podniesienia świadomości na temat jej znaczenia.

Różnorodność podejmowanych działań podczas Tygodnia Globalnej Edukacji dostarcza inspiracji i motywacji do działania. Wydarzenia, debaty, warsztaty i gry korytarzowe sprzyjają wymianie pomysłów, tworząc przestrzeń do rozwoju innowacyjnych strategii edukacyjnych. Świadomość problemów edukacyjnych skłania do działania  i zaangażowania społeczności lokalnych oraz globalnych w poszukiwanie rozwiązań.

            Gratulacje dla naszej młodzieży z klasy 1A za wspaniale wykonaną pracę! Wasz wysiłek, zaangażowanie i talent zasługują na pełne uznanie.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}