W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Turniej Szkół Borchardtowskich

12.06.2023

Turniej Szkół Borchardtowskich

05 czerwca 2023 r. nasi uczniowie klas I-III uczestniczyli w Turnieju Szkół Borchardtowskich na statku "Dar Pomorza" w Gdyni. Drużyny rywalizowały ze sobą w zakresie: znajomości słownictwa morskiego, budowy żaglowca, wiedzy na temat patrona szkół K.O. Borchardta. Uczniowie naszej szkoły wykazali się ogromną wiedzą teoretyczną i umiejętnościami praktycznymi z zakresu tematyki morskiej zajmując III miejsce w XIII Turnieju Szkół Borchardtowskich.

Po turnieju nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych uczniów, którzy wzięli udział w konkursie „Jak wyobrażasz sobie żaglowiec Dar Pomorza za 100 lat?” oraz wręczenie nagród.

Wojciech Klein z klasy I a otrzymał nagrodę z tytułu uzyskania I miejsca. Ponadto Nikodem Kowalik z klasy I a uzyskał III miejsce w kategorii klas pierwszych, a Maja Plutarska z klasy III b uzyskała III miejsce w kategorii klas trzecich w konkursie plastycznym, pt. "Jak wyobrażasz sobie żaglowiec Dar Pomorza za 100 lat?".

 

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

Sylwia Jerzyk, Iwona Maćkowiak, Beata Kordaczuk

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}