W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Światowy Dzień Chorego

13.02.2023

Światowy Dzień Chorego

Każdego roku 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego, ustanowiony przez świętego Jana Pawła II w dniu 13 maja 1992 roku. Celem tego dnia jest tajemnica cierpienia i uwrażliwienie ludzi na potrzeby i pomoc chorym.

Dzieci z naszej szkoły nie zapomniały o chorych. Z tej okazji uczniowie Małego Samorządu Uczniowskiego klas I –III pod opieką wychowawców wykonali ozdobne kartki z życzeniami. Zostały one przekazane osobom starszym i chorym z parafii pw. św. Jana z Kęt w Rumi Janowo, którzy 11 lutego 2023 r. uczestniczyli we mszy św. o godz. 10.00. Cieszmy się zdrowiem i nie zapominajmy o tych, którzy zmagają się z samotnością i z cierpieniem.

 

Mały Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}