W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Piknik Ekologiczny

21.05.2023

Piknik Ekologiczny

Już za nami Pikinik Ekologiczny wspierający naszych ODYSEUSZY. Przygotowano moc atrakcji. Były występy taneczne i wokalne, prezentacja Szkolnej Orkiestry Rozrywkowej, zabawy sportowe oraz pokaz mody ekologicznej. Pogoda dopisała, a uczniowie i nauczyciele wykazali się fantastyczną inwencją twórczą w zakresie kreacji mody z surowców wtórnych. Dużą popularnością wśród dzieci cieszyło rodzinne malowanie obrazów o tematyce ekologicznej, dmuchańce oraz stoiska promocyjne. Dodatkowo w strefie czytelnika odbyła się akcja "Podaruj książce drugie życie". Przeprowadzono zbiórkę elektrośmieci, a Ekobohaterowie klas I zaprezentowali plakaty o segregacji odpadów. Rodzice przygotowali pyszne ciasta, nauczyciele gofry, a stołówka szkolna wyśmienitą grochówkę.

 

Wszystkim uczestnikom, sponsorom, Radzie Rodziców, nauczycielom i pracownikom szkoły dziękujemy za ogrom pracy włożony w przygotowanie i przeprowadzenie pikniku. Dziękujemy, że byliście z nami i za wsparcie naszych ODYSEUSZY! Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego dnia.

 

Organizatorzy

Wideo

Zdjęcia (49)

{"register":{"columns":[]}}