W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nasi przyjaciele - kot i pies

04.12.2022

Nasi przyjaciele - kot i pies

Z okazji obchodzonego w październiku Miesiąca dobroci dla zwierząt zaprosiliśmy wszystkich uczniów klas I-III do udziału w konkursie plastycznym „Nasi przyjaciele- kot i pies”.

Celem konkursu było nie tylko rozwijanie zdolności plastycznych, ale przede wszystkim uczenie szacunku do zwierząt oraz uwrażliwienie dzieci i dorosłych na trudny los bezdomnych kotów i psów. Wśród 110 prac trudno było wybrać najlepsze, ponieważ dzieci wykazały się dużym talentem, inwencją i pomysłowością. Jury w składzie: pani Elżbieta Idziak, pani Helena Bielicka i pani Iwona Maćkowiak, przyznało 22 nagrody. Laureaci konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły

 

Elżbieta Idziak, Iwona Maćkowiak

Zdjęcia (21)

{"register":{"columns":[]}}