W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Narodowe czytanie w klasach I - III

01.10.2022

Narodowe czytanie w klasach I - III

Nasza szkoła od lat bierze udział w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. „Narodowe Czytanie” jest doskonałą okazją, aby uczniowie docenili wartość czytania. W tym roku odbyła się 10 edycja ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. Uczniowie klasy III e i I a rozpoczęli tegoroczną edycję od czytania fragmentów „Faustynki” i „Ignasia”.
 

Wiemy, że czytanie książek to nie tylko świetna zabawa i sposób na poszerzenie swojej wiedzy. Czytanie uczy myślenia, pobudza wyobraźnię, rozwija umiejętność wysławiania się i wyrabia cierpliwość. Zapraszamy uczniów klas I-III do krainy książek i do częstego odwiedzania biblioteki i korzystania z jej zbiorów.

 

Iwona Maćkowiak, Ewa Kaczmarska-Kosyk

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}