W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mecz reprezentacji kobiet w piłce nożnej

04.06.2024

Mecz reprezentacji kobiet w piłce nożnej

4 czerwca 2024 roku uczniowie klas 5c i 6c uczestniczyli w wycieczce na mecz eliminacji mistrzostw Europy w piłce nożnej kobiet, w którym Polska zmierzyła się z Niemcami.

Podczas podróży koleją SKM do Gdyni panowała radosna atmosfera, uczniowie wraz z opiekunami Krzysztofem Murawskim, Maciejem Klamrowskim i Michałem Dzidą śpiewali piosenki kibiców i z niecierpliwością oczekiwali na mecz. Po przybyciu na Stadion Miejski w Gdyni wszyscy usiedli na trybunach, pełni energii i gotowi kibicować polskiej reprezentacji.

Mimo że nasze dzielne piłkarki przegrały i mecz zakończył się wynikiem 1-3, uczniowie entuzjastycznie reagowali na każdą akcję, zwłaszcza na gola Dominiki Grabowskiej w 12. minucie, który wywołał ogromną radość. Po zakończeniu spotkania uczniowie mieli okazję spotkać się z piłkarkami, robić sobie z nimi zdjęcia i zbierać autografy. Pełni wrażeń wrócili koleją SKM do domu, dzieląc się swoimi przeżyciami.

Mimo porażki polskiej drużyny, wycieczka była pełna sportowych emocji i pozostawiła niezapomniane wspomnienia.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}