W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Laureaci Odysei Umysłu jadą do USA

28.04.2023

Laureaci Odysei Umysłu jadą do USA

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 9 z Rumi pod okiem fantastycznej trenerki pani Pauliny Osak zdobyli tytuły wicemistrza w drugiej grupie wiekowej i tym samym wywalczyli możliwość uczestnictwa w światowych finałach Odysei Umysłu w USA!

Odyseja Umysłu to edukacyjny program dla dzieci i młodzieży realizowany w formie międzynarodowego konkursu, rozwijający zdolności twórcze, wspierający kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

7-osobowa drużyna złożona z uczniów klasy VI D Szkoły Podstawowej Nr 9 w Rumi – Iga, Mikołaj, Natalia, Nikola, Ola, Roksana i Zosia – zajęła II miejsce w Problemie długoterminowym pt. Drama na maksa!.Drużyna Odyseuszy przygotowała przedstawienie o postaci Maksa A. Dramiarza - młodego chłopaka, który nie panuje do końca nad swoimi emocjami, chcąc pokazać, że emocje i uczucia są ważne, a życie, które byłoby ich pozbawione, nie miałoby sensu. Wiele godzin pracy zajęło uczniom stworzenie szczegółowej scenografii. Jednym z jej elementów były stworzone przez członkinie drużyny obrazy motyli wzorowane na dziełach sławnych malarzy.

Właśnie spełniają się ich marzenia, mają szansę lecieć do USA!!. Potrzebują jednak pomocy.

Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o finansowe wsparcie wyjazdu rumskich Odyseuszy na finały,
które odbędą się w dniach 23-28 maja 2023 roku w stanowym Uniwersytecie Michigan w East Lansing.

Można pomóc wpłacając pieniądze za pomocą strony ZRZUTKA. Każda złotówka ma znaczenie. Z góry za pomoc bardzo dziękujemy !!!

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}