W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością

14.12.2022

Konkurs zorganizowany przez zespół psychologiczno - pedagogiczny z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością został rozstrzygnięty. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci i młodzieży szkolnej na drugiego człowieka, zwrócenie uwagi na to, że pomimo tego, że możemy się różnić, mieć pewne dysfunkcje, to nasze potrzeby, pragnienia, są bardzo podobne. Akceptacja, zrozumienie, pomoc - to ważne cechy, które należy pielęgnować od najmłodszych lat, dlatego tak ważne jest rozwijanie u dzieci empatii, inspirowanie do myślenia o potrzebach osób z niepełnosprawnością.

Jury po zapoznaniu się z pracami konkursowymi dzieci(plakat, kartka okolicznościowa) wyłoniło zwycięzców. Nagrody w postaci vouchera do Multikina oraz maskotki i słodkiego poczęstunku otrzymują:

Natalia Smolarczyk kl. V D - plakat

Tymon Jaroszewicz kl. IC - kartka okolicznościowa

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz bardzo dziękujemy pozostałym tak licznie biorącym udział w konkursie uczniom naszej szkoły, których prace zostaną nagrodzone oceną celującą z edukacji plastycznej.

Zespół psychologiczno - pedagogiczny

{"register":{"columns":[]}}