W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kolejne etapy Konkursu Patroni Roku 2024

25.03.2024

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Już w najbliższą środę 27 marca 2024 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Rumi, przy ulicy Stoczniowców 6, odbędą się kolejne etapy Konkursu Patroni Roku 2024.

Konkurs rozpoczniemy o godzinie 9:00 w sali 214.
                                                                              
Najpierw uczniowie będą pisać test złożony z zadań zamkniętych oraz zadań otwartych krótkiej i długiej odpowiedzi w czasie 60 minut. Po sprawdzeniu prac odbędzie się finał. W jego trakcie uczniowie, którzy przejdą do tego etapu, będą ustnie odpowiadać na pytania przed Powiatową Komisją Konkursową. Po przeprowadzeniu ustnego etapu komisja wyłania laureatów Konkursu.

{"register":{"columns":[]}}