W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Pluszowego Misia

27.11.2023

27 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie klas I-III przynieśli swoje ulubione maskotki, aby wspólnie świętować. W szkole zrobiło się wesoło, kolorowo i „misiowo”.

Dzień Pluszowego Misia

Z tej okazji zorganizowano spotkanie podczas, którego uczniowie  obejrzeli prezentację o niedźwiedziach, ich ochronie prawnej oraz dowiedzieli się dlaczego świętujemy Dzień Pluszowego Misia. Równolegle - w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom - uczniowie klasy Va i IIIc przeczytali fragmenty lektur „Dziadek i niedźwiadek” oraz „Kubuś Puchatek”. W celu jak najlepszego przygotowania uczniów do bezpiecznego poruszania się po drogach i przestrzeganiu zasad ruchu drogowego klasa Ie i IIa przygotowały inscenizację „Misie na spacerze”. Uczniowie nie zapomnieli także o zaprezentowaniu kamizelek i znaczków odblaskowych. Kolejnym punktem spotkania było zrobienie wspólnego zdjęcia z misiami. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

Organizatorzy: Iwona Maćkowiak, Ewa Kaczmarska-Kosyk, Ewa Wodniczak

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}