W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bal owoców i warzyw

26.11.2023

W czwartek 26 listopada 2023 r. w naszej szkole odbył się BAL OWOCÓW I WARZYW dla uczniów z klas drugich i trzecich. W tym dniu dzieci zamieniły się w kolorowe i smakowite "JARZYNKI-WITAMINKI"

Bal owoców i warzyw

Wielką niespodzianką dla dzieci i atrakcją był warzywno-owocowy poczęstunek, który zapewnił nam dostawca w programach unijnych „OWOCE I WARZYWA W SZKOLE” „SZKLANKA MLEKA” – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restauracja „K2” EKO MILK Langowska z Borzechowa. Na pięknie nakrytym stole czekały na dzieci smakowite „witaminki” . W czasie balu uczestnicy pogłębili wiedzę o zdrowym odżywianiu oglądając filmik edukacyjny „Piramida zdrowego żywienia” oraz śpiewając „witaminkowe” przeboje. Na zakończenie zabawy dzieci otrzymały soczek i drobny upominek.

Oprawą muzyczną balu zajęła się niezawodna pani Ania Rogowska ze swoimi uczennicami z naszego LO. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwały panie: Joanna Cholawo, Alla Klawitter, Beata Kordaczuk, Grażyna Kossakowska, Elżbieta Idziak, Sylwia Jeżyk, Anna Kurowska-Jurczak oraz pani pielęgniarka Magdalena Orciuch. Natomiast bal zorganizowały opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego oraz pani Paulina Graś.

Mamy nadzieję, że ta impreza wpłynie pozytywnie na spożycie warzyw oraz owoców w naszej szkole i że trafią one do „brzuszków” dzieci.

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIE wszystkim paniom i uczennicom naszego LO oraz dzieciom i ich rodzicom za pomysłowe stroje.

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}