Apel podsumowujący I półrocze
17.01.2025
17 stycznia odbył się apel podsumowujący pierwsze półrocze. Puchar za najlepsze wyniki w nauce otrzymała klasa III A ![]()
, natomiast najlepszą frekwencją może się pochwalić klasa I A ![]()
. Gratulujemy!
17.01.2025
17 stycznia odbył się apel podsumowujący pierwsze półrocze. Puchar za najlepsze wyniki w nauce otrzymała klasa III A ![]()
, natomiast najlepszą frekwencją może się pochwalić klasa I A ![]()
. Gratulujemy!
{"register":{"columns":[]}}