W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zmagania z matematyką

01.02.2024

Matematyka – królowa nauk ma tyleż samo sympatyków co osób niechętnych. Jednak nie od dziś wiadomo, że właśnie wiedza matematyczna bardzo w życiu się przydaje. Udowodnili to uczestnicy I Gminnego Konkursu Matematycznego dla klas Vi VI.

Zmagania z matematyką

Gminne zmagania konkursowe zostały poprzedzone szkolnymi eliminacjami. Uczniowie musieli rozwiązać przygotowane przez organizatorów testy. Zwycięscy szkolnych eliminacji reprezentowali naszą szkołę już w gminnym konkursie dniu 1 lutego. Został on podzielony na dwie części. Pierwszy to test wielokrotnego wyboru. Drugi to licytacja pytania. Po emocjonującym finale okazało się, że uczniowie Nela Przybył i Karol Szyda zajęli trzecie miejsce. Gratulujemy!

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}