W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Z pierwszą pomocą za pan brat

05.06.2024

Umiejętność udzielania pierwszej pomocy to jedno z tych zadań, które uczeń powinien wynieś po nauce w szkole. Ważne jest by była ona utrwalana i stała się nawykiem.

Z pierwszą pomocą za pan brat

I Gminny Turniej Wiedzy z Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej “Z pierwszą pomocą za pan brat” odbył się w minionym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika 3 w Trzciance. Wzięło w nim udział sześć szkół podstawowych. Naszą reprezentowały Hanna Makowska i Maja Kasztelan. Konkurs składał się z części teoretycznej – test zawierał 35 pytań jednokrotnego wyboru i części praktycznej. Hania i Maja pomimo młodego wieku wywalczyły IV miejsce pokonując ósmoklasistów. Dziewczyny mogą się pochwalić potrzebną wiedzą i umiejętnościami praktycznymi, które mogą uratować niejednej osobie życie.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}