W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Woda, błoto i dużo uśmiechu

03.06.2024

Uczniowie klasy VIIb mają za sobą pobyt na zielonej szkole. Nauczyli się tam przetrwania w trudnych warunkach, ale przede wszystkim na nowo zacieśnili klasowe więzi.

Woda, błoto i dużo uśmiechu

W dniach 27-29 maja uczniowie klasy VIIb uczestniczyli w zajęciach zielonej szkoły w Ośrodku Szkoleniowo-Sportowym w Brzedni. Jest to niezwykle malownicza i urocza miejscowość. Otoczona jeziorami i lasami tworzy niezapomniany klimat. Celem wycieczki było upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej oraz integracja klasy. Do największych atrakcji należał terenowy tor przeszkód wraz z przejściem przez bagna, kąpiel w jeziorze oraz paintball. Znakomitą aktywnością był również rejs łodzią oraz desant wodny. Uczniowie mieli okazję przejechać się transporterem opancerzonym oraz uczestniczyć w zajęciach traperskich. W programie nie zabrakło także wspólnego ogniska z kiełbaskami. Dzięki instruktorom uczniowie przeżyli niezapomniane przygody i atrakcje.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}