W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wizyta w fabryce mebli

24.04.2024

Z cyklu „Poznajemy zawody” uczniowie Naszej szkoły dowiedziały się, jak wygląda praca w fabryce mebli. 24 kwietnia klasa II b skorzystały z zaproszenia Wiesława Lachowicza prezesa fabryki mebli - Vilmax.

Wizyta w fabryce mebli

Dzieci miały okazję zobaczyć cykl produkcyjny – od projektu do gotowego mebla. Dowiedziały się jak wygląda sofa czy kanapa od środka, z jakich materiałów się je produkuje, jakie maszyny się do tego wykorzystuje. Poznały zawody osób procujących w fabryce: szwaczka, modelarz, technolog produkcji, montażysta, klejarz. Uczniowie zadawali pytania, dotykały i testowały – z ciekawością uczestniczyły w zwiedzaniu fabryki.  Największą frajdę sprawiła zabawa w testerów, dzieci chętnie sprawdzały, czy gotowe sofy, kanapy i narożniki spełniają oczekiwania klientów. Na zakończenie naszego pobytu uczniowie otrzymali upominki i słodkości. Do szkoły wróciły z nową ciekawą wiedzą, pełne wrażeń i nowych przeżyć. 

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}