W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Warsztaty z Człowiekiem Artystą

13.05.2023

Uczniowie klasy VIII mieli możliwość uczestniczenia w lekcji sztuki z Człowiekiem Artystą. Wszystko to dzięki warsztatom zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną i Centrum Kultury w Trzciance. Odbyły się one na boisku a ich efekt można podziwiać na szkolnym murze.

Warsztaty z Człowiekiem Artystą

Człowiek Artysta, prawdziwy ekspert od sztuki ulicznej poprowadził zajęcia do uczniów szkoły. Jest on uznanym twórcą, którego prace można zobaczyć w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy Kołobrzegu, a teraz również w Trzciance. Uczestnicy warsztatów mieli okazję zdobyć nowe umiejętności, przeżyć niesamowite doświadczenia i poznać smak tworzenia. Była to prawdziwie kreatywna lekcja sztuki, w której na koniec mogli uczestniczyć wszyscy uczniowie szkoły. Byli oni niezwykle zaciekawieni i chętni do twórczej aktywności.  

 

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}