W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Waldemar Łastowski

dyrektor

Waldemar Łastowski

Waldemar Łastowski urodził się 14 sierpnia 1973 roku w Trzciance (woj. wielkopolskie). Ukończył studia pedagogiczne w Instytucie Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku. Odbył również podyplomowe studia menedżerskie z zakresu zarządzania oświatą na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W latach 1998-2016 pracował w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta Piły. W tym czasie był odpowiedzialny za sprawy bezpieczeństwa i higieny pracy i bezpieczeństwo pożarowe w jednostkach oświatowych podległych Gminie Piła. Do jego obowiązków należało również sprawowanie nadzoru i kontroli w zakresie realizowanych zadań przez podległe przedszkola i szkoły.

W 2016 roku został powołany na stanowisko dyrektora Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance. Od 1 września 2017 roku w wyniku reformy oświaty objął stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance. 

{"register":{"columns":[]}}