W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

W drodze do marzeń

20.04.2023

Od 9 lat tradycją Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance są koncerty z udziałem uczniów i absolwentów szkoły dla mieszkańców Trzcianki. W tym roku młodzi artyści zaśpiewali swoje ulubione piosenki.

W drodze do marzeń

„Świat się kurczy. Czy kiedykolwiek pomyślałeś, że moglibyśmy być tak blisko, jak bracia?” – to cytat z piosenki finałowej koncertu z repertuaru zespołu Scorpions. Od wielu już lat grupa artystycznych przyjaciół, mimo przeciwności losu, mobilizuje się, by wspólnie zrealizować projekt muzyczny. 20 kwietnia w auli Jedynki podczas IX Koncertu Przyjaciele Przyjaciołom – „W drodze do marzeń” wystąpiło dwudziestu wokalistów. Zaśpiewali to, co lubią najbardziej, by spełnić swoje muzyczne marzenia. Na scenie pojawili się uczniowie i absolwenci, kolejne rozśpiewane pokolenia Studia Piosenki SP1 pod kierunkiem Wiesławy Żabko. W auli Jedynki, wypełnionej po brzegi, zawrzało. Było głośno, kolorowo i bardzo energetycznie. 

Dziękujemy niezawodnej publiczności za tak liczne przybycie.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}