W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uroczyste ślubowanie

26.10.2023

Początek nauki w szkole podstawowej to ważny moment w życiu każdego dziecka. Wyprowadzeni nowych uczniów do Jedynkowej szkolnej społeczność nastąpiło na początku września, ale uroczyste ślubowanie i wręczenie legitymacji szkolnych odbyło się w minionym tygodniu.

Uroczyste ślubowanie

Wspólnie zaśpiewane piosenki, wyrecytowane wierszyki były dużym przeżyciem dla uczniów klasy Ia, Ib i Ic na uroczystym pasowaniu. Nasze pierwszaki z dumą zaprezentowały się na scenie po raz pierwszy. Po występach nastąpił niezwykły moment ślubowania i pasowania na ucznia Jedynki. Każdy otrzymał swoją pierwszą legitymację szkolną i drobne upominki ufundowane przez rodziców i Miasto i Gminę Trzcianka.

Wszystkim życzymy wielu wspaniałych przygód na drodze zdobywania wiedzy.

 

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}