W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Szósty turniej ligi warcabowej

12.03.2024

Po raz szósty w tym roku szkolnym spotkali się warcabiści w ramach IV edycji Międzyszkolnej Ligi Warcabowej Gminy Trzcianka. Tym razem młodzi zawodnicy rozgrywali swoje partie w Szkole Podstawowej w Białej. Dwóch uczniów Naszej szkoły stanęło na podium.

Szkolna Liga Warcabowa – turniej w Szkole Podstawowej w Białej.

Naszą szkołę reprezentowało 12. zawodników w dwóch kategoriach wiekowych – klasy I-IV i V-VIII. W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Białej warcabiści podczas siedmiu rund rozegrali swoje mecze. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Po ostatecznym podliczeniu punktów okazało się, że w kategorii chłopców klas V-VIII drugie miejsce zajął Karol Szyda, a trzecie Jan Pawłowski. Gratulujemy!

Zwycięscy nagrodzeni zostali piłkami do koszykówki i piłki nożnej ufundowanymi przez Grupę Fire Save. To już ostatni turniej w tym roku szkolnym. Podsumowanie Międzyszkolnej Ligi Warcabowej Gminy Trzcianka odbędzie się 9 kwietnia w Centrum Integracji Społecznej w Trzciance.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}