W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Sukces w Wieleniu

29.04.2024

24 kwietnia w sali Kina za Rogiem Nadnoteckiego Centrum Kultury w Wieleniu, odbył się 27. Turniej Poezji Mówionej i Śpiewanej "Łagodne Klimaty”. Nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie.

Sukces w Wieleniu

Celem turnieju jest popularyzacja i promocja młodych talentów, pobudzenie ich aktywności twórczej poprzez nowatorskie interpretacje utworów literackich i poetyckich. Tradycyjnie już nie mogło na nim zabraknąć wokalistów Jedynki. Od wielu lat i wielu muzycznych pokoleń jeździmy tam z wielką przyjemnością prezentując piosenki poetyckie. W tym roku na scenie zaprezentowali się: Miłosz Sulkowski z piosenką „Pisz do mnie listy” do tekstu Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, uzyskując I miejsce oraz Oliwia Sulejewska, z piosenką „Resztki piór” do tekstu Ewy Andrzejewskiej, wyśpiewując III miejsce. Nasi młodzi wokaliści, pracujący pod czujnym okiem Wiesławy Żabko, mają duży potencjał wokalny i wyjątkową wrażliwość muzyczną. 

Życzymy dalszych sukcesów. Brawo wokalna Jedynka.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}