W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podsumowanie Jarmarku Bożonarodzeniowego

03.01.2024

Za nami Święta Bożego Narodzenia. Był to czas przygotowań świątecznych dekoracji i oryginalnych prezentów. Okazją do ich zakupu był świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy, na którym nasza szkoła miała swoje stoiska. Przyszedł czas na jego podsumowanie.

Podsumowanie Jarmarku Bożonarodzeniowego

Rodzice, nauczyciele oraz uczniowie przyczynili się do obfitości artykułów, ozdób i dekoracji świątecznych na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Trzciance. Samo przygotowanie się do tego wydarzenia to kilka tygodni pracy. Inspiracje były różnorodne od tych znalezionych w Internecie poprzez rodzinne tradycje. Wysiłek opłacił się, bo ze sprzedaży udało się uzyskać 3.130,00 złotych. Cały dochód zasili konto Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance i zostanie przeznaczony na potrzeby uczniów.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}