W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Piosenki dla mamy

17.05.2023

Maj to miesiąc wielu okazji do świętowania. Jedną z nich jest Dzień Matki. Najpiękniejszy prezent dla swoich mam - piosenkę - przekazali uczestnicy konkursu „Piosenki dla mamy” w Siedlisku.

Piosenki dla mamy

W środę, 17 maja w Gminnym Przedszkolu w Siedlisku odbył się I Gminny Konkurs „Piosenki dla mamy”. Szkołę Podstawową Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance reprezentowały dwie uczennice klas drugich – Iga Cichy i Ines Zborowaska.  Iga i Ines bardzo dobrze zaprezentowały się przed publicznością i jury, zdobyły bowiem ex aequo pierwsze miejsca.   W konkursie udział wzięło 21 uczestników z przedszkoli i szkół podstawowych z gminy Trzcianka.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}