W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Piernikowe warsztaty

21.12.2023

Grudzień to okres przedświąteczny, który nierozerwalnie łączy się z pieczeniem pierniczków i ich zapachem. Nasi uczniowie mieli okazję wnieść trochę tego magicznego, świątecznego zapachu do szkoły.

Warsztaty kulinarne – pieczenie pierników

21 grudnia w naszej szkole odbyły się Warsztaty Świąteczne z pieczenia pierników. W miłej (i nieco gwarnej) atmosferze uczniowie przygotowali ciasto, wałkowali je, wycinali fantazyjne wzory by następnie poczekać aż ich dzieła się upieką. Oczywiście w ściśle określonym czasie. Po ostygnięciu pierniczków wszyscy zabrali się za dekorowanie. Ograniczeniem była jedynie wyobraźnia. Kulinarna zabawa zaowocowała również nawiązaniem koleżeńskich relacji między uczniami.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}